Масштабованість MySQL Enterprise Edition

Головна Новини та огляди Масштабованість MySQL Enterprise Edition
23.05.2024

У сучасній бізнес-діяльності кожна мить має значення, а швидкість та ефективність оброблення даних стають ключовими факторами успіху. У такому разі база даних відіграє критичну роль, впливаючи на розвиток і конкурентоспроможність підприємства. Тому в цьому огляді розберемо високу масштабованість як одну з переваг MySQL Enterprise Edition.

Редакція MySQL Community Edition завдяки своїй складній, але ефективній моделі оброблення потоків, гарантує чудову пропускну здатність і продуктивність для онлайн- і вебзастосунків. У межах цієї моделі база даних MySQL Community Edition забезпечує масштабований паралелізм як користувацьких підключень, так і виконання запитів. Ця модель дуже добре обслуговує і масштабує більшість випадків використання, але має потенціал для обмеження масштабованості, оскільки навантаження на з’єднання і запити зростають відповідно до збільшення швидкості.

Редакція MySQL Enterprise Edition має функціонал MySQL Thread Pool, який надає ефективну модель оброблення потоків, спрямовану на забезпечення продуктивності та масштабованості за умов збільшуваного навантаження від користувачів. За таких сценаріїв MySQL Thread Pool позбавляє обмежень щодо масштабованості, а саме:

  • керування/контроль виконання запитів, поки сервер MySQL ухвалює рішення про виконання запиту або його затримку до моменту, коли будуть наявні достатні ресурси на сервері MySQL для ефективного виконання;
  • розподілення потоків на керовані групи відбувається за допомогою алгоритму кругового обходу. Кожне вхідне з’єднання призначається до певної групи потоків, де кількість одночасних з’єднань і потоків обмежується відповідно до пріоритетів черги й характеру запитів. Транзакційні запити отримують вищий пріоритет у черзі, як порівняти з нетранзакційними, хоча користувачі можуть змінювати пріоритет черги за потреби;

  • MySQL Thread Pool також запобігає ситуаціям, за яких запити зупиняються або виконуються протягом тривалого часу. Це досягається завдяки оптимальному розподіленню ресурсів і контролю над виконанням запитів, що дає змогу системі ефективно працювати навіть за високих навантажень.

Результати тестів SysBench OLTP розкривають переваги використання MySQL Thread Pool у редакції MySQL Enterprise Edition, як порівняти з MySQL Community Edition для застосунків зі зростаючим обсягом одночасних підключень користувачів і виконання запитів.

MySQL Enterprise Edition завдяки функціоналу MySQL Thread Pool забезпечує чудову пропускну здатність і продуктивність для програм завдяки масштабованості за вимогою, справляється з найвибагливішими робочими навантаженнями мобільних застосунків за допомогою ефективної моделі оброблення потоків, розробленої для підтримання продуктивності й масштабованості відповідно до збільшення навантажень користувачів, і контролює виконання запитів, розподіляє потоки на керовані групи потоків і уникає взаємоблокування, якщо запити припиняються.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів