19.09.2020
Залишилася ностальгія за старою доброю класикою та все ще мрієте про фотоапарат миттєвого друку, що поверне теплі спогади? Наразі це стало реальністю. FUJIFILM випустила довгоочі­кувану новинку — розумну фотокамеру швидкого друку Instax...
19.09.2020
Власникам заміських ділянок, що хочуть за невеликих інвестицій мати ефективні рішення для поливу, забезпечення будинку водою чи викачування ґрунтових вод, Metabo пропонує садово-городні, свердловинні й занурювальні напірні насоси.
18.09.2020
Ryobi – торгова марка Techtronic Industries (TTI), що є лідером світового класу в галузі виготовлення побутових, професійних і промислових інструментів для дому, саду, ремонту та будівельної промисловості. TTI є одним із найбільших...
18.09.2020
Навушники від Genius? Серйозно? Зізнаюсь, я звик, що компанія Genius випускає достатньо якісну бюджетну комп’ютерну периферію, яка стала впізнаваною для кожного! Але точно не аудіогарнітуру!
18.09.2020
Електросамокати – це найновіший і найпопулярніший транспортний засіб за останні роки, що є оптимальним рішенням для міста. До того ж чудова альтернатива велосипедам. Використання електросамоката має низку важливих переваг: вирішує...
17.09.2020
Якщо ваша робота пов’язана з постійними подорожами та відрядженнями, тоді вам просто необхідний надійний помічник у вигляді продуктивного лептопа, що не боїться складних завдань та відповідає всім суворим правилам бізнесу.
17.09.2020
В асортименті Kärcher з’явилася абсолютно нова лінійка акумуляторного садового інструменту на платформах 18 В та 36 В, зокрема газонокосарки, пили, тримери, кущорізи й ножиці для трави та кущів.
16.09.2020
Електричні сушарки для рушників Teploceramic та Sun Way – запорука зручності та чудового мікроклімату впродовж усього року.
Menu
Products catalog
Products catalog