Home - Products & Solutions for Enterprises - CCTV. Smart House - Smart sirens- Ajax - Беспроводная уличная сирена StreetSiren, Jeweller, 113 дБ, IP54, 3V CR123A, белая

Ajax Беспроводная уличная сирена StreetSiren, Jeweller, 113 дБ, IP54, 3V CR123A, белая

SKU: 000001159
Technical characteristics Ajax Беспроводная уличная сирена StreetSiren, Jeweller, 113 дБ, IP54, 3V CR123A, белая:
Main features
Full list of features
Type siren
Maximum volume 85 dB - 113 дБ на дистанции 1 м
Operating distance 1500 m /відстань між сиреною і централлю на відкритому просторі
Power Supply built-in batteries /4 шт. типа CR123A, 3В
external 12V DC
Operating temperature −20°С to +60°С
Key Features
Type siren
Alert type light and sound
Maximum volume 85 dB - 113 дБ на дистанции 1 м
Operating distance 1500 m /відстань між сиреною і централлю на відкритому просторі
Световой оповещатель red LEDs
Power Supply built-in batteries /4 шт. типа CR123A, 3В
external 12V DC
Communication protocol Jeweller /868.0-868.6 або 868.7-869.2 МГц в залежності від регіону продажу
Radio monitoring period of synchronization with central /від 12 сек до 300 сек (настроюється)
Features wireless
outdoor and indoor use
arm/disarm/armed state indication
battery discharge indication
dismount protection - accelerometer
alarm triggering time - less than a second
IP54 protection class
Additional information
Alarm triggering time: 3 sec to 3 min /настроюється
Battery life up to 5 years
Maximum power consumption 4.35 W /вiд батарей
13.5 W /від зовнішнього джерела 12В
Protection from intruders tamper
Operating temperature −20°С to +60°С
Operating humidity up to 95%
Colour white
Dimensions 200х200х51 mm
Warranty
Warranty24 months
Package dimensions
Width220 mm
Height70 mm
Length210 mm
Weight0.75 kg
Volume0.0032 m3
Беспроводная уличная сирена Ajax StreetSiren white предназначена для визуального и звукового оповещения о тревоге. При тревоге, умная централь сигнализации Ajax Hub передает беспроводной сигнал на сирену. После получении сигнала тревоги от централи сирена срабатывает и раздается сигнал тревоги с громкостью оповещения (85-113 дБ). На открытом пространстве держит связь с Ajax Hub на расстоянии до 1500 метров. Сирена может быть установлена на улице, и функционировать при условиях работы От −20°С до +60°С.
2 249 UAH*
in stock
* Recommended retail price
Where to buy: Ajax Беспроводная уличная сирена StreetSiren, Jeweller, 113 дБ, IP54, 3V CR123A, белая:
Moyo.ua
Беспроводная уличная сирена Ajax StreetSiren, Jeweller, 113 дБ, IP54, 3V CR123A, белая
linecom.ua
Беспроводная cветозвуковая уличная сирена Ajax StreetSiren, White, Jeweller (000001159)
ckapbu.com
Сирена уличная Ajax Jeweller 000001159
brain.com.ua
Сирена Ajax StreetSiren White
Itbox
Сирена Ajax StreetSiren White
Бездротова професійна система безпеки Ajax

Потреба у впевненості, що сім’я та майно в безпеці, — не нова, проте український ринок безпеки змінюється. Нарешті охоронні компанії приділяють все більше уваги приватному сектору та пропонують збалансовані послуги; з’являється якісно нове охоронне обладнання. Елегантне зовні, просте у використанні, безумовно розумне та надійне.

Ajax Systems – український розробник та виробник бездротових систем безпеки Ajax. Компанія виготовляє понад 100 тисяч пристроїв на місяць, що продають у 77 країнах світу і відзначені престижними професійними нагородами.

Комплексний захист

Система безпеки Ajax має модульну структуру: можна по­­чати із базового захисту входу ­в приміщення, посилити його охороною периметра, далі встановити пожежні датчики та датчики виявлення затоплення. Монтаж Ajax займає менше години, а налаштувати систему простіше, ніж сучасну ігрову приставку.

Загалом у продуктовій лінійці 21 пристрій. Дві інтелектуальні централі – звичайний Hub та новітній Hub Plus. Останній є рекордсменом за кількістю каналів зв’язку на ринку охорони: Wi-Fi, Ethernet, дві SIM-картки у мережах 2G/3G. До хабу підключають до 150 пристроїв. Централь їх регулярно опитує та миттєво відправляє сигнал тривоги власнику і на пульт охорони.

Система безпеки захищає прибудинкову територію та приміщення від вторгнення: реєструє рух, відчинення дверей і вікон, розбиття скла.

Є два типи протипожежних датчиків (реагують на дим та зростання температури, а модель FireProtect Plus має додатковий сенсор чадного газу), датчик протікання, сирени для встановлення у приміщенні та надворі, силове і слабкострумове реле для дистанційного керування живленням. Завдяки модулям інтеграції можна підключати до Ajax дротові датчики сторонніх виробників, а підтримка стандарту RTSP спрощує інтеграцію камер відеоспостереження.

На відстані витягнутої руки

Керування Ajax здійснюється за допомогою мобільних застосунків (iOS, Android) та ­застосунку для комп’ютера. Вони підключаються до системи безпеки через інтернет, тому неважливо, як далеко від об’єкта знаходишся – хоч в іншому куточку світу. Зі смартфона можливо у будь-який момент перевірити стрічку подій, змінити налаштування, додати нового користувача, увімкнути чи вимкнути режим охорони.

Інновації

Дизайн та найвищої якості інженерія – це важливо. Проте головну роль відіграють програмне забезпечення, цифрові алгоритми та розроблений фахівцями Ajax двосторонній радіозв’язок Jeweller. Він дає змогу пристроям Ajax тримати зв’язок між собою на відстані до 2 км, працювати до 7 років без заміни батарей, і сповіщає користувачів та охоронну компанію про тривоги менше ніж за 150 мс.

Хмарний сервер Ajax Cloud посилює надійність системи безпеки. Сервер дає змогу дистанційно та автоматично оновлювати програмне забезпечення хабів та миттє­во передає сповіщення. Проте система використовує не лише інтернет у питанні інформування: окрім повідомлень у застосунку, хаб може надсилати SMS та навіть телефонувати користувачам у разі тривоги.

Ajax працює на частотах 868,0–868,6 МГц, автоматично регулює потужність сигналу з огляду на те, як далеко від централі розміщено датчик. Інформацію, яка передається через радіо­канал, захищено від перехоплення шифруванням на основі стандарту AES, кожен пристрій проходить обов’язкову автентифікацію, яка унеможливлює підміну. Заглушити Ajax непросто: є дротове підключення до інтернету, хоппінг частот та детекція глушіння зі сповіщенням користувачів та охоронної компанії.

Підтверджена надійність

Датчики Ajax випробувано незалежними європейськими лабораторіями на відповідність вимогам міжнародного стандарту безпеки EN 50131-1:2006. Вони отримали найвищий для бездротових рішень рівень надійності – Grade 2. Це означає, що система безпеки Ajax може протистояти досвідченим зловмисникам зі спеціаль­ним обладнанням. Окремо пройшли тестування протипожежні датчики, отримавши сертифікат відповідності стандарту EN 14604.

Усе більше охоронних компаній використовує Ajax як штатне обладнання, цю систему можна здати на пульт моніторингу та реагування в понад 149 охоронних компаній по всій Україні. Або використовувати для самостійного нагляду за об'єктом.

Ajax – це інноваційна професійна система безпеки. Вона забезпечує комплексний захист квартир, будинків, офісів, магазинів і промислових об’єктів. Легко масштабується. Постійно розвивається – у середньому п’ять нових пристроїв та два значних програмних оновлення на рік. Її створено лише три роки тому, проте сьогодні Ajax – найбільш титулована охоронна система в Європі.

Menu
Products catalog
Products catalog